Notifikuj: Aplikace, která vám pomůže prodávat více

Máte e-shop narvaný zbožím a… Prodeje váznou. Reklama běží, na sociálních sítích opečováváte fanoušky, přivádíte lidi na web jako diví, ale pořád to není ono? Je nejvyšší čas zúročit vloženou energii i peníze – ano, mohli byste prodat víc.
Představujeme vám jednoduchý nástroj, který pomáhá zvýšit množství online objednávek, poptávek anebo registrací.

Notifikuj je aplikace, která pomáhá e-shopům a online podnikatelům zvyšovat konverze. Z návštěvnosti webu dokáže vytěžit více dokončených objednávek a tak vám elegantně vrací investice vložené do marketingu. Jinými slovy: více návštěvníků promění v platící zákazníky. Sociálním důkazem přiměje k dokončení požadované akce, ať už se jedná o objednávky nebo online poptávky služeb.

Jak Notifikuj funguje?

Pomocí Notifikuj na webu zobrazíte různé notifikace o aktivitě návštěvníků nebo zákazníků. Tím zaujmete, vzbudíte důvěru a usnadníte potenciálním zákazníkům rozhodování. K dokončení objednávky nebo jiné žádané akci je už potom jen drobný krůček. Jakto?

Může za to psychologický fenomén zvaný social proof. Hezky česky řečeno sociální nebo společenský důkaz. Podle něj máme díky přirozenému instinktu tendenci posuzovat chování ostatních a řídit se jím. Tento přístup nám pomohl přežít.

Při nakupování sice o život nejde (většinou), nicméně sociální potvrzení vlastního chování se stále hlásí o slovo. Notifikuj tento psychologický efekt využívá naplno. S patřičnou vytrvalostí, ale bez rušivého efektu, zobrazuje návštěvníkům vašeho webu reálné marketingové události, o kterých by se lidé brouzdající e-shopem běžně nedozvěděli, ale pro rozhodnutí nakoupit jsou klíčové.

S Notifikuj ukážete, co lidé na webu dělají

Ať už prodáváte potraviny, hračky nebo online kurzy, zákazníkům se líp vybírá, když se mají čeho chytit. Když ví, kolik lidí si prohlíží daný výrobek nebo když zjistí, kdo před nimi nakoupil. A pokud je spokojený? Paráda! S doporučením je rozhodování ještě snadnější.

Notifikace, které tohle všechno umí zobrazit kdekoliv na webu a pomáhají tak návštěvníkům s nákupním rozhodováním, máte v Notifikuj k dispozici.

K prozkoumání nabídky a dokončení objednávky postrčí:

  • notifikace o posledních objednávkách,
  • informace o aktuálních návštěvnících stránek nebo celého webu,
  • souhrnné statistiky zobrazující kolik objednávek, zobrazených stránek nebo návštěv e-shopu jste měli za určité období.
  • kladné recenze a hodnocení z Heuréky (CZ i SK),
  • kladné recenze e-shopu a produktová hodnocení ze Zboží.

Potřebujete ještě více zvýšit zájem? K vašim službám jsou tu TOP nabídky, které můžete zpracovat podle vlastních představ. Slevy, výprodeje, nové produkty ani soutěže na Facebooku tak nepřijdou zkrátka a zasáhnou do nákupního rozhodování.

Návratnost: Důvod proč Notifikuj vyzkoušet

Dává vám to smysl, ale pořád si říkáte, zda se vyplatí investovat do další aplikace? Zda bude efektivní věnovat čas správě další služby? Posuďte sami. Nasazení Notifikuj je snadné a rychlé. Vytvoření první kampaně zvládnete během 10–15 minut. Následná měsíční péče se může pohybovat v desítkách minut (podle náročnosti strategie a zapojených TOP nabídek).

A co návratnost? Nejoblíbenější tarif Business s 25.000 unikátními návštěvníky vás měsíčně vyjde na 1.490 Kč. Průměrné navýšení konverze po nasazení Notifikuj se pohybuje mezi 7 až 18 %. Kolik je to v číslech? Pro názornější představu vyjdeme z průměrné objednávky e-shopu, což je 1 667 Kč (zdroj: ceska-ecommerce.cz). Pokud byste standardně měli 100 objednávek měsíčně, po zapojení Notifikuj na web si snadno spočítáte nárůst o 7–18 objednávek a navýšení obratu o příjemných 11 739 až 30 186 Kč.

Samozřejmě, vstupní data jsou velmi individuální a budou se lišit podle sortimentu, sezóny a webu jako takového. A i když obrat není to samé co zisk, potenciál Notifikuj je zřejmý. Vaše investice do marketingu má šanci se mnohonásobně vrátit. A to stojí minimálně za vyzkoušení.

Začněte s Notifikuj ještě dnes

Je to snadné.
Vytvořte si registraci a pak už můžete na základě jednoduchého nastavení a bez nutnosti programování, začít zobrazovat notifikace s dokončenými nákupy, aktuálními návštěvami nebo pochvalnými recenzemi. Prvních 14 dní máte na zkoušku zdarma.

Nepřicházejte zbytečně o další a další konverze.
Notifikuj vám může začít zvyšovat obrat hned teď!

Pomáháme vám získat z vaší návštěvnosti více objednávek, poptávek a registrací tím, že zobrazíme na webu notifikace s různými událostmi vašich návštěvníků a zákazníků.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů